mida mehele kinkida

Mehe ja naise vahelisi suhteid käsitlevad teemad

Re:

PostitusPostitas Surramurra321 » 26.10.16, 19:36

aspera kirjutas:mul mehele ei meeldi teatris käia, aga tahan temaga väga minna, tegin vihje, et varsti sünnipäev ja tutvumise aastapäev, et palun teatrisse :twisted:
tegelikult arvan, et mehi on raske üllatada, praktiline kink ei pane mehe südant võpetama :? naised rõõmustavad ka lihtsa õie üle

See vist sõltub paljuski mehest. Mina olen ühe kingitusega ka märjad silmad saanud, kuigi ma arvan, et ta oli pigem liigutatud sellest, et ma nii kalli kingi ostsin. Samuti on ta ikka väga üllatunud olnud - aga mida aastad edasi, seda raskem on üllatada : :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
Surramurra321

Re: mida mehele kinkida

PostitusPostitas Jõulukink » 10.12.16, 19:35

Jõulukink

PostitusPostitas peeglineiu » 08.06.17, 11:46

Mida meeldejäävat teha noormehele ,kes on peagi väkke minemas

Korra mõtlesin, et viiks ta teatrisse, kuna ta ei ole seal teab mis ajast käinud. Veel on olnud mõttes, et jätan lapsed üheks nv. enda emaga ja sõidame noormehega kusagile randa, paneme telgi püsti ja grillime-saame veidi omaette olla:)
peeglineiu

PostitusPostitas Mormelar » 12.06.17, 8:30

Ma arvan küll, et koos ajaveetmine on parim kingitus, kui ta ära minemas on.
'05 ja '08
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas peeglineiu » 13.06.17, 9:06

Väga tore! Sest ülejäänud ajast olen ma hõivatud oma 2 lapsega ja tema töö tõttu peab ta elama/ööbima nädala-sees oma ema pool ja nv. kui saab, siis meie pool . Samas on ta maininud, et saab minust aru, et enamus tähelepanud läheb lastele, sest nad vajavad mind, aga et ta tahaks rohkem minu tähelepanu.

Siis vist tõesti on see parim kingitus.
peeglineiu

Eelmine

Mine Mees ja naine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist